Bilgi Bankası

Telefonunuzu GoPlus’a Satmak İçin 5 Sebep

xTelefonunuzu GoPlus'a Satmak İçin 5 Sebep

İkinci el telefonunuzu değerinde, iyi bir fiyata satmak ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz.

GoPlus, ikinci el telefonlarınızı güvenli, sorunsuz ve yüksek hizmet anlayışının olduğu bir ortamda satabileceğiniz eksiksiz ve başarılı bir kanal sunar. Tüm satış işlemlerinde haklarınızı yasal korumayla garanti altına alabileceğiniz eşsiz bir platform olan GoPlus, kullanıcıların alım gücüne katkı sağlamayı hedefler. Doğa dostu çözümleri ve profesyonel ekibi ile cihaz alım-satım ve yenileme işlemlerini %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirir.

Kolay, hızlı ve güvenli bir deneyime hazır mısınız? İşte GoPlus’a telefon satmak için 5 sebep:

Garanti ve Güven

Elinizdeki telefonu, tableti, akıllı saati ya da bilgisayarı en iyi fiyata satmak elbette herkesin hayalidir. Ancak ikinci el bir cihaz satmak bazen oldukça can sıkıcı hale gelebilir. Satış aşamasında son derece düşük fiyatlarla karşılaşmanız olasıdır. Oysaki GoPlus, doğru değerleme politikası ile size telefonunuzun ederindeki en iyi rakamla anında teklif verir. Üstelik bu oldukça basit ve hızlıdır. Bu nedenle gerçek bir alıcı bir tık uzağınızdayken potansiyel diğer alıcıları aramanız gerekmez.

İkinci el telefon satışı yaparken karmaşık, sıkıntılı ve güvensiz bir süreç yaşayabilirsiniz. Potansiyel bir alıcı ararken o kişi hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınız için hırsızlık ve dolandırılma gibi istenmeyen, negatif durumlarla karşılaşabilirsiniz. GoPlus, bilmediğiniz bir alıcı ile tanışmanızı gerektirmeyen güvenli ve sorunsuz bir sistemde telefonunuzu satmanızı sağlar. Üstelik GoPlus’ın sunduğu hizmet Arena güvencesi ile geliyor.

Sürdürülebilir Ekonomiye Büyük Katkı

Teknolojinin çok hızlı ilerlemesi ile insanlar sahip oldukları telefonlardan çok sıkılabilmektedir. Bu durumda da eski telefonlar daha çalışır durumdayken bile atıl hale gelebilmektedir. Yapmanız gereken şey basit, ikinci el telefonunuzu GoPlus’a satmak! Böylece ufak hasarlara sahip telefonunuz 12 ay garanti ile onarılıp tekrar piyasaya sürülebilir.

Eski telefonunuzu çöpe atmak, toksik atık yarattığından çevre ve insan sağlığı için olumsuz etkiler yaratabilir. Telefonlar uygun şekilde geri dönüştürülmezse birçok şeye zarar verebilir. İkinci el telefonların kullanımda olması daha az telefon üretilmesi gerektiği ve daha az atık oluşacağı anlamına gelir. Siz de, ikinci el telefonlarınızı değer kaybı yaşamadan Arena güvencesiyle GoPlus’a kolayca satarak yalnızca kendinize değil, çevreye ve sürdürülebilir ekonomiye de katkı sağlayabilirsiniz.

Geniş Lokasyon Ağı İle Kolay Erişim

Tek bir tıklamayla ya da caddenizde dolanırken gerçek bir telefon satıcısı ile tanışmak ister misiniz? GoPlus, istediğiniz koşula uygun satış yapma kolaylığına sahip! İster goplus.com.tr adresi üzerinden çevrimiçi, isterseniz de Türkiye genelinde farklı lokasyonlarda bulunan GoPlus mağazalarına uğrayarak da satış işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik site üzerinden cihazınızın adresinizden alınmasını da talep edebilirsiniz. 1 gün içerisinde incelenen cihazların fiyat teklifi SMS yolu ile iletilir. Teklifi onaylamanız durumunda ödemeniz banka kanalı yoluyla yapılır. Fiyat teklifini kabul etmemeniz durumunda cihazınız güvenle size geri gönderilir.

Profesyonel Yaklaşım %100 Müşteri Memnuniyeti

Hiç kimse ödeme garantisi olmayan yerlerde düşük fiyatlara telefonunu satmak istemez. Gün içerisinde sayısız insanla konuşmayı ya da mağaza dolaşmayı da tercih etmez. İkinci el telefon satmak istiyorsanız GoPlus teknoloji ve insan odaklı profesyonel yaklaşımı ile sizi tüm bu karmaşık işlemlerden kurtarır.

GoPlus, profesyonel teknik ekibinin sağladığı ücretsiz cihaz kontrolleri ile müşterilerine değer katar. Sadece birkaç satıcıda bulunan yenileme merkezi sertifikası sayesinde ikinci el telefonlarınız güvenli bir şekilde yenilenerek çok daha kolay satılabilir. GoPlus, size her adımda yardımcı olacak güvenilir ve deneyimli uzmanlar ile tek noktada çözüm sunar.

Telefon satışınızı ister mağazada, isterseniz adresinizde gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte profesyonel ve deneyimli GoPlus ekibi telefonunuz için en iyi değeri belirler. İşlemlerin ardından GoPlus 24 saat içerisinde paranız hesabınıza aktararak %100 müşteri memnuniyeti sunar.

Zahmetsiz Satış Kolaylığı

GoPlus ikinci el telefonlarınızı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde satmanıza yardımcı olur. Tek yapmanız gereken internet sitesinde yer alan “Cihaz Sat” kısmına tıklamak ya da size uygun lokasyondaki mağazayı ziyaret etmek.

GoPlus’ın en büyük avantajlarından biri, ikinci el bir telefon satarken size konforu getirmesidir. Hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan sadece evinizde oturarak siteyi ziyaret edebilir ve telefonunuzu rahatça satabilirsiniz. Sitedeki kısa formlarda yer alan gerekli bilgileri doldurmanız ve ekibin sizi aramasını beklemeniz yeterli.

GoPlus’ta telefonunuzu satarken her zaman en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak istiyoruz. Bu nedenle tüm ürün ve hizmetlerimizde kalite ve Arena Bilgisayar güvencesi sunuyoruz.

İkinci el telefon satmak için başka bir yere gitmenize gerek yok, sadece Türkiye’nin en büyük ve en köklü şirketlerinden birisi olan Arena iştiraki GoPlus ile iletişime geçin ve telefonunuzu hızlı bir şekilde nakde çevirin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir