GoPlus Nedir?

Türkiye’nin en büyük ve en eski yenilenmiş elektronik ürün marketiyiz. Yenileme Merkezi Sertifikasına sahip birkaç sağlayıcıdan biriyiz. Başta cep telefonu olmak üzere, tablet ve laptop gibi çok sayıda elektronik ürünü ilk sahiplerinden alıyor, yenileme tesisimizde yeniliyoruz. Ardından web sitemizde ve mağazalarımızda satışa çıkarıyoruz. Tüm yenileme süreçlerini Ticaret Bakanlığı’nın verdiği lisansa tabi olarak yürütüyoruz. Sattığımız tüm cihazlara 12 ay süre ile GoPlus garantisi veriyoruz ve müşterilerimizin 14 gün koşulsuz iade hakkını saklı tutuyoruz. Firmamızdan güvenilir bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Yenilenmiş Cihaz Ne Demek?

Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş firmalarca yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulan ürünler yenilenmiş ürünlerdir. Ürün kutusu ve ambalajında yenilenmiş cihaz olduğu ibaresi bulunmakta ve yenilenmiş ürün sertifikası ile birlikte satışı gerçekleştirilmektedir. Tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım/onarım ve test işlemlerinden geçirilmiş, ek olarak tüm fonksiyonları çalışan, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmayan, iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup tamamen çalışır durumdaki cihazlardır.

Yenilenmiş Cihaz Alınır mı?

Yenilenmiş telefon, yeni telefon alma ve değiştirme sürecinde çok iyi bir alternatiftir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, cihazı satın aldığınız yerdir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş bir firma olarak yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunduğumuz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Yenilenmiş ürünler asgari 12 ay garanti kapsamına giriyorken, ikinci ellerde ise böyle bir imkan yoktur. Yenilenmiş ürünler tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım/onarım ve test işlemlerinden geçirilmiştir. Ek olarak tüm fonksiyonları çalışır, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmaz. Yenilenmiş ürünlerin iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup tamamen çalışır durumdadır. Üst seviye cihazlara yüksek miktarlarda bütçe ayırmak istemiyorsanız, onun yenilenmiş versiyonunu satın almak çok daha mantıklı.

Yenilenmiş Telefon mu, İkinci El mi?

Yenilenmiş telefonlar asgari 12 ay garanti kapsamına giriyorken, ikinci ellerde ise böyle bir imkan yoktur. Yenilenmiş telefonlar tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım/onarım ve test işlemlerinden geçirilmiştir. Ek olarak tüm fonksiyonları çalışır, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmaz. Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup tamamen çalışır durumdadır. Yenilenmiş bir ürünü firmamızdan satın almak, sizi bu anlamda olası bir sıkıntı yaşamanız durumunda kanunen koruyacaktır.

Yenileme Sertifikası Nedir?

Yenileme yetki belgesi, sertifikası yenileme merkezi faaliyetiyle iştigal edilebilmesi için ticari işletmeler adına Bakanlık tarafından düzenlenen belgeyi ifade eder. Yenilenmiş Ürünlerin Satışı Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca, “yenileme” işlemlerini yapma ve “yenilenmiş ürün” piyasaya arz etme faaliyetleri bakanlık tarafından yetkilendirilen yenileme merkezleri tarafından yapılabilmektedir.

Yenilenmiş Cihazın Garantisi Var mı?

GoPlus’ta satın aldığınız her cihaz, fatura tarihini takiben 12 ay süre GoPlus garantisindedir. Bu garanti kullanıcı hatasından kaynaklanan kırık, çatlak, darbe, ya da sıvı teması gibi durumlardan oluşabilecek arızaları kapsamaz. Bunun dışındaki tüm arızalar garanti kapsamındadır. Go Plus’ta koşulsuz iade hakkı 14 gün için geçerlidir. Bunun ardından cihazınızda herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, müşteri hizmetleri kanalı ile bize ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz sorunun giderilmesi için yasal koşullar çerçevesinde (malın ayıplı kusurlu olması durumu gibi) size destek verecektir.

Bir Telefonun Yenilenmiş Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş firmalarca yenileme ve sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulan ürünler yenilenmiş ürünlerdir. Ürün kutu ve ambalajında yenilenmiş cihaz olduğu ibaresi bulunmakta ve yenilenmiş ürün sertifikası ile birlikte satışı gerçekleştirilmektedir.

Yenilenmiş Telefonlar Güvenilir mi?
Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, cihazı satın aldığınız yerdir. GoPlus olarak Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi” almış ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından “Yenileme Merkezi” olarak belirlenmiş bir markayız. Yenilediğimiz tüm ürünler sertifikalandırma işlemi yapılarak satışa sunulmaktadır. GoPlus olarak yenilediğimiz ürünler tüm kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım/onarım ve test işlemlerinden geçirilmiştir. Ek olarak tüm fonksiyonları çalışır, üzerinde darbe, çizik, soyulma, aşınma izi bulunmaz. Yenilenmiş cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup tamamen çalışır durumdadır. GoPlus markasına ait yenilenmiş bir ürün satın almanız , sizi bu anlamda olası bir sıkıntı yaşamanız durumunda kanunen koruyacaktır. Firmamızdan  satın aldığınız her cihaz, fatura tarihini takiben 12 ay süre ile GoPlus garantisindedir. Bu garanti kullanıcı hatasından kaynaklanan kırık, çatlak, darbe ya da sıvı teması gibi durumlardan oluşabilecek arızaları kapsamaz. Bunun dışındaki tüm arızalar garanti kapsamındadır. GoPlus’ta koşulsuz iade hakkı 14 gün için geçerlidir. Bunun ardından cihazınızda herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, müşteri hizmetleri kanalı ile bize ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz sorunun giderilmesi için yasal koşullar çerçevesinde (malın ayıplı kusurlu olması durumu gibi) size destek verecektir.
Telefonumun Değerini Nasıl Öğrenebilirim?

https://goplus.com.tr Cihaz Sat butonu bağlantısıyla web sitemiz üzerinden ilgili formu doldurarak anında ön fiyatlandırma teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi uygun bulursanız, cihazı ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Mağazamızın bulunduğu illerde ise, yine formu doldururken kurye seçeneğini tıklayabilir ve cihazın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Gönderim öncesinde cihaz içerisinde tarafınıza ait herhangi bir hesap bilgisi ve şifre bulunmadığından emin olmalısınız.
Cihaz elimize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde teknik ekibimiz tarafından incelenir ve final fiyat teklifi SMS yolu ile sizinle paylaşılır. Tüm cihazlar, donanım ve yazılım bakımından titizlikle incelenir. Buna göre en uygun fiyat teklifi tarafınıza sunulmaktadır.

Telefonumu Nasıl Satarım?

https://goplus.com.tr Cihaz Sat butonu bağlantısıyla web sitemiz üzerinden ilgili formu doldurarak anında ön fiyatlandırma teklifi alabilirsiniz.  Bu teklifi uygun bulursanız, cihazı ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Mağazamızın bulunduğu illerde ise, yine formu doldururken kurye seçeneğini tıklayabilir ve cihazın adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Gönderim öncesinde cihaz içerisinde tarafınıza ait herhangi bir hesap bilgisi ve şifre bulunmadığından emin olmalısınız.

Cihaz elimize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde teknik ekibimiz tarafından incelenir ve final fiyat teklifi SMS yolu ile sizinle paylaşılır. Onayınızı takiben ödeme isteğine göre 1 ile 3 iş günü içinde bizimle paylaştığınız IBAN numarası kanalı ile tarafınıza yapılır. Ödeme şeklini “Hediye Çeki” olarak seçmeniz durumunda, adınıza tutar olarak daha avantajlı bir kupon tanımlanır. Bu kupon ile web sitemiz üzerinden yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca Hopi seçeneği ile ödemelerde Hopi paracık kazanabilirsiniz. Sunduğumuz fiyat teklifini kabul etmemeniz durumunda ise cihazını size güvenli bir şekilde geri göndeririz.