GoPlus

Garanti ve Güven…

GoPlus, kullanıcıların sahip olduğu telefon, tablet, akıllı saat ve bilgisayar başta olmak üzere birçok teknolojik ürünü en doğru fiyat garantisiyle satın alır. GoPlus, yenilenmiş cihazların 1 yıllık garantiyle satın alınabileceği, sürdürülebilir ekonomiyi destekleyen, teknoloji ve insan odaklı bir markadır.

Teknolojik cihaz sektöründeki hızlı rekabet koşulları, sürekli gelişen yeni teknolojiler, her geçen gün yeni marka ve modellerin ülke pazarına yayılması teknolojik cihaz ekosisteminde zorlu koşullar yaratmakta, dünyada hızla artan insan nüfusu ve kısa zamanda ortaya çıkan teknolojik yenilikler kaynakların hızla tükenmesine neden olmaktadır.

Sürdürülebilir yaşama verilen önemin arttığı çağımızda; kullanıcıların teknolojik cihazlarını değer erozyonuna uğratmadan güvenle satabileceği, yenisiyle takas edebileceği ve bu işlemleri yaparken kendisini yasal korumayla garanti altına alabileceği eşsiz bir platform GoPlus.

GoPlus hem online olarak hem de farklı şehir ve lokasyonlarda mağazalardan hizmet vermektedir.

Arena’nın gücüyle ve 1.000.000’u aşkın cihazın değerleme ve yenileme işlemi GoPlus ekibine eşsiz bir tecrübe katmakta, insan odaklı, doğa dostu yaklaşımlar ışığındaki çözümlerle; kullanıcıların alım gücünün artırılması, cihaz alım-satım ve yenileme işlemlerini profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirilmesi GoPlus’ın ana misyonunu oluşturmaktadır.

GoPlus ile kullanıcılar akıllı cihazlarının tamamını değerinde satacak ve uygun fiyatlarla satın alım yapabilecekler. Online ve offline hizmetleri bir arada tutarak kullanıcılarına “kolay satış” deneyimi sunan GoPlus; ilan verme, pazarlık ve teslimat gibi zahmetler olmadan %100 müşteri memnuniyeti esaslarına göre alım-satım gerçekleştirmektedir.

Alım-satım süreçlerinde kullanıcıların haklarını garanti altına alan GoPlus, alanında uzman, sertifikalı ekipleriyle cihaz yenilemeye yeni bir soluk getirirken, alım-satım süreçlerine güven, hız ve profesyonellik kavramlarını kazandırmaktadır.

GoPlus Birinci Sınıf İkinci El
GoPlus'a Telefon Sat
Telefon, Tablet ve Akıllı Saatinizi
Ederine Satmak İçin:

GOPlus’a
getirin!

Telefon, tablet ve akıllı saatinizi anında satmak için GoPlus’a getirin paranızı cepte bilin.