Bilgi Bankası

Geri Alım Kampanyası Nedir? Telefon Dışında Hangi Cihazları Satabilirim?

Notebook Değer Hesaplama

Sahip olduğunuz elektronik cihazları ikinci el olarak satmak için pek çok alternatif var. Ancak, bu alternatiflerden birçoğu kayıt dışı bir şekilde gerçekleştiği için ürününüzü değerinde satmak ve güvenli bir alım satım süreci sürdürmek mümkün olmayabilir. İkinci el elektronik ürünlerin satışı için de en güvenli yol, ürünü yetkili yenileme merkezlerine satmaktır. Ticaret Bakanlığı’na tabi lisanslar ve denetimlerle ürünlerinizi satın alan ve yeni nesil çalışma anlayışıyla, uzman ve deneyimli ekibiyle ürünlerinizi değerinde alan yenilenmiş ürün marketleri, sundukları Android ve iPhone geri alım kampanyaları ile satış sürecinizi sizin lehinize avantajlı hale getirir. GoPlus, hem satıcılara hem de alıcılara sunduğu ayrıcalıklarla ön plana çıkar. GoPlus tarafından uygulanan geri alım kampanyası ise ikinci el cihazlarını güvenli bir şekilde satmak isteyen kişiler için ayrıcalıklar sağlar. Eğer siz de ikinci el elektronik cihazlarınızı satmak istiyorsanız ve geri alım kampanyası hakkındaki detayları merak ediyorsanız gelin GoPlus geri alım şartlarına bir göz atın.

Geri Alım Kampanyasında Satılabilecek Cihazlar

İkinci el elektronik cihazların yenileme merkezlerine satılması ile ilgili ilk akla gelen cihazlar, cep telefonlarıdır. Fakat geri alım kampanyası dâhilinde ikinci el cep telefonlarının yanı sıra ikinci el tablet satışı veya dizüstü bilgisayar satışı da gerçekleştirebilirsiniz. Cihaz geri alım hizmeti (bir diğer adıyla buyback) sunan kurumlar, bütün elektronik cihazları deneyimli ve uzman ekiplerle kapsamlı bir şekilde inceleyip ürünün maddi değerini tespit ederek cihaz satmak isteyenlerin mağdur olmasının önüne geçer ve ürünleri değerinde alır. Bununla birlikte ikinci el cihaz satışı için en güvenilir yol olan kampanyalarda telefon, bilgisayar tablet geri alım işlemlerinin yanı sıra yeni nesil dijital ürünlere de yer verilerek akıllı saat geri alım gibi hizmetler sunulur.

GoPlus Geri Alım Kampanyası Ayrıcalıkları

GoPlus, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı lisanslara tabidir. Bu anlamda ikinci el telefon, tablet, bilgisayar ve akıllı saat satmak isteyen kişilere nitelikli çözümler sunan GoPlus, şeffaf ve güvenilir bir süreç için tercih edebileceğiniz bir adrestir. GoPlus, bütün teknolojik ürünleri çok yönlü biçimde inceleyerek en doğru fiyat garantisiyle alır.

Sürdürülebilir ekonomiyi destekleyen; teknoloji ve insan odaklı bir marka olarak ön plana çıkan GoPlus platformu üzerinden ürününüzü güvenli bir şekilde satmak için ikinci el elektronik cihazınızın bilgilerini, ilgili forma yükleyerek ön teklif alabilirsiniz. Eğer ön teklifi kabul ederseniz ürününüzü GoPlus anlaşmalı kargo firması aracılığıyla tamamen ücretsiz bir biçimde gönderebilirsiniz. Ürününüz GoPlus’a ulaştıktan sonra deneyimli ve uzman ekiplerce incelenir ve nihai inceleme sonucunda, en geç 1 iş günü içerisinde son fiyat teklifi yapılır. SMS ile size iletilen son teklifi de uygun görürseniz onaylamanız gerekir. Bu süreçten sonra 1 veya 3 iş günü içerisinde ürününüzün bedeli olan ödeme, belirttiğiniz banka hesabınıza gönderilir. Eğer ürününüz için yapılan final teklifini uygun bulmaz ve satışı onaylamazsanız ürününüz size hızlı ve güvenli bir şekilde geri gönderilir. GoPlus, bütün süreci baştan sonra şeffaf bir biçimde yöneterek sizi bilgilendirir ve talepleriniz doğrultusunda tablet, telefon ve bilgisayar geri alım süreci tamamlanır.

Telefonunuzu değerinde satmanın en önemli püf noktası iyi bir alıcı bulmaktır. GoPlus gibi bir platform sayesinde telefonunuza alıcı bulma zahmetinden kurtulabilirsiniz. GoPlus, telefon alan yerler arasında kalite ve Arena güvencesiyle sıyrılan bir platformdur.

İkinci el cihaz satışında maddiyat ve güvenlik bakımından gönül rahatlığıyla hareket etmek isterseniz hemen GoPlus ile iletişime geçebilirsiniz. GoPlus’ın telefon geri alım için sunduğu imkânları değerlendirerek ikinci el satışınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir